A może grill w kameralnym gronie?

Pogoda nas nie zawsze rozpieszcza, inne okoliczności również – ale wytrawnych grillowników żadne trudności nie przerosną! Dla tych twardzieli, którzy choć w gronie rodzinnym zechcą poczuć smak nie tylko wiosny, ale i lata, mamy już przygotowanych kilka smakołyków.

Szczególnie polecamy:

Kaszanka biała z pomidorami i bazylią

Gdy lata temu wprowadzaliśmy ten specjał do sprzedaży, ktoś się oburzył: „No ale jak to: bez krwi? Przecież kaszankę, jak sama nazwa wskazuje, robi się z krwi”. Twórcze podejście do etymologii rychło ustąpiło miejsca wyrazom zachwytu – wystarczyło poczęstować…

Oto kaszanka, ale bez dodatku krwi – idealna opcja dla tych, którzy nie lubią tego składnika. Wyjątkowość smaku gwarantuje dodatek aromatycznej bazylii i suszonych pomidorów.

Kiełbasa grillowa

Jej nazwa mówi sama za siebie.

Kiełbasa wędzona z serem

Cienkie, smakowite kiełbaski, o wyrazistym smaku wzbogaconym dodatkiem sera – prawdziwa grillowa uczta! Nie tylko na grill – bardzo dobrze smakuje również podgrzana w wodzie.

Kiełbasa diabelska

Diabelnie ostra – swoją nazwę zawdzięcza mieszance pikantnych przypraw. W naturalnej osłonce, średnio rozdrobniona, idealna na gorąco, nawet bez żadnych dodatków. Doskonała na grilla, ale dostępna w sprzedaży przez cały rok.

Kiszka ziemniaczana

Ten przysmak powstaje z prawdziwych, naturalnych ziemniaków – wiemy, bo sami je obieramy ???? A do tego kawałki mięska, naturalne przyprawy – pyszności!
Wyśmienita na zimno, a gorąco polecamy ją właśnie… na gorąco, podgrzaną w dowolny sposób.

Na zdjęciu widać ten smakołyk przed podgrzaniem oraz prosto z grilla.

W stałej sprzedaży – przez cały rok!

Ale to nie koniec możliwości – pod tym linkiem znajdą Państwo więcej pysznych propozycji:

http://danires.pl/nasze-wyroby/grillowe/

Smacznego!